6 найзатишніша кав’ярня у світі

0 Comments
6 найзатишніша кав'ярня у світі

фон кав’ярні

Перші кав’ярні в ісламському світі, qahveh khaneh (перс. кав’ярня), з’явилися в Дамаску. Ці кав’ярні Footrest також з’явилися в Столиці на Аравійському півострові в 15 столітті, після чого вплинули на фінансування Стамбула імперією Footrest у 16 ​​столітті. Кав’ярні стали відомими місцями проведення конференцій, де люди збиралися, щоб випити каву, вести дискусії, брати участь у домашній грі, як-от шахи чи нарди, слухати казки та пісні, а також обговорювати національну політику та інформацію. Згодом їх назвали «інститутами знань» за тип клієнтів, яких вони залучали, а також за їх чесне обговорення та повну безкоштовність кав’ярня.

саме тому це одна з найзатишніших кав’ярень на планеті

1. Seesaw Coffee – Шанхай (а також Пекін, Шеньчжень, Сучжоу або навіть Ханчжоу), Китай

Цей відомий обсмажувач є лідером у національній культурі спеціальної кави. Створені в 2012 році, вони також представили єдине походження в Китаї. Пройшовши всеосяжний навчальний курс для бариста до смаження на місці, ці чоловіки справді розуміють, як відштовхнути від своїх зерен одну з найбільших страв.

2.3rd Wave Coffee Roasters – Бангалор, Індія

Насправді вони мають кілька місць по всьому міському району, а також зобов’язання забезпечити природну досконалість у кухлі. Їхній лейбл об’єднує цілі для створення високоякісної кави, і вони безперечно виконують це в Бангалорі завдяки своєму фантастичному персоналу.

3. MOK – Брюссель, Бельгія

Вони фактично мають електричні розетки в кожному Брюсселі, а також у Левені (село на відкритому повітрі у Брюсселі), а також вони самостійно обсмажують і обсмажують всю свою каву, щоб гарантувати найвищі вимоги. Мок справді випромінює світло у відношенні до видатної трансформації кави, яка насправді фактично освіжила Брюссель останнім часом.

4. Eastern Truck Roasters – Ванкувер, Канада

Що, звичайно, не до кав’ярні, яка однаково широко відома своїм власним смачним шоколадом, як і власною кавою? Це правильно, це прямо. У Eastern Truck Roasters ви можете легко самостійно приготувати смачний шоколад преміум-класу, попиваючи найкращу каву в Канаді. Щоб завершити кожен солодкий смак, ця благодійна кав’ярня також обсмажує власні зерна. Існує все, що не вдається Eastern Truck Roasters? Відповідь насправді ні. Вони казки на все.

5. Rocket Coffeebar S.12 – Бангкок, Таїланд

Rocket Coffee Lawyers спеціалізується на каві для майстрів, а також на кавових зернах одного походження з минулого та Кенії. Дизайн кави прямо внизу черпає мотивацію з північного походження перших засновників. Ви легко можете випити млявих напоїв, кави чи навіть інноваційних прохолодних напоїв разом із чистим лічі.

Це важливе місце в будь-якому типі списку найкращих місць для кави в Австралії чи Європі.

6. Café SAT – Монреаль, Канада

Ця блискуча кав’ярня білого кольору, яка ігнорує Tranquility Playground, насправді є ідеальним місцем для паузи разом із чашкою кави, а також чудовим резервом. Кав’ярня пропонує чудовий вибір кави третьої хвилі, чаю, а також ласощів разом із компонентами, які надходять із двору на даху. Якщо цього недостатньо, щоб переконати вас, кожна чашка також працює чудово, а також кожен долар, вкладений у регіональних музикантів, науковців і робітників.