3 готельні номери на відкритому повітрі

0 Comments
3 готельні номери на відкритому повітрі

про готель

Попередником сучасного курорту насправді була корчма середньовічної Європи. Протягом приблизно 200 років, починаючи з середини 17го століття, навчальні заклади функціонували як місце для проживання туристів-тренувальників. У середині 18 століття готельні заклади почали приймати більш багатих клієнтів. Серед перших курортів у сучасному стилі було відкрито в Ексетері в 1768 році. Курорти поширилися по всій західній частині Європи, а також у Північній Сполучених Штатах на самому початку 19 століття, а також курорти високого класу почали з’являтися в пізніше складова 19 ст.

Amanruya, Turkey

Розташований між оливковими гаями на узбережжі Егейського океану, цей тихий готель на півострові Бодрум ідеально підходить для будь-якого типу туриста, який бажає провести весь час на свіжому повітрі. Усі приміщення прямо внизу насправді є окремими великими каркасами, однак ті, хто хоче по сусідству разом із атрибутами, повинні зарезервувати структуру басейну разом із оглядовим майданчиком.
Зрозуміло, що площа площею 800 квадратних футів не лише межує з багатими свіжими територіями курорту, але й насправді є пергола разом із великою кушеткою, яку можна трансформувати для використання протягом ночі. Якщо ви можете легко розірвати себе далеко від своєї колекції, інші види відпочинку, які пропонує курорт, включають пікніки на острівних яхтах, а також відвідування старовинних веб-сайтів, таких як Ефес.

Four Seasons Resort & Residences Anguilla, Anguilla

Звичайно, на Планеті насправді не існує місця, набагато кращого для дрімання на вулиці в порівнянні з Карибським морем, а також його власними білими піщаними узбережжями, м’якою швидкістю і переглядом. Цей готель на березі затоки Барнс є однією з найстильніших та найзручніших конфігурацій матраца на відкритому повітрі, зокрема його власного вражаючого будинку для відпочинку на пляжі з п’ятьма спальнями. Величезний будинок має більш ніж 3000 квадратних футів зовнішньої зони, що складається з особистого басейну, а також кушетки, ідеальної для того, щоб відпочити вдень або навіть спати ввечері під шум хвиль.
Різноманітні інші зручності включають медичні процедури в клубі медоздоровчого дня на віллі, вибір особистого кухаря для приготування їжі на вашій кухні, а також відданого домашнього помічника, щоб забронювати всі ваші поїздки. Однак найкраще резервувати місце дуже рано. Цей затребуваний будинок насправді є перевагою відвідувачів, які повертаються, а також часто планується за кілька місяців достроково.

Las Ventanas al Paraiso, Baja California, Mexico

У цьому відомому готелі на півострові Нижня Каліфорнія в Мексиці кожен, хто публікує колекцію або навіть будинок для відпочинку разом з балконом на даху, може легко вибрати чудовий вечір на свіжому повітрі. Експертиза готелю Resting Under the Celebrities має на меті представити відвідувачам темне небо, а також дивовижне спостереження за зірками, для чого насправді зрозуміло місце розташування.
Рішення складається з конфігурації матраца з балдахіном, ігристого вина, квітів, а також, як правило, телескопа для пошуку бажаних сузір’їв. Різноманітна інша розкішна інформація в просторі включає персональні пейзажні басейни, різьблені вручну меблі, а також чудові пам’ятки Океану Кортеса, як на листівках. Крім того, якщо ви хочете створити унікальну подорож для вашого коханого, зв’яжіться з головним робочим столом. Існує цілий «розділ любові», який допоможе вам зі стратегією.

Наше занепокоєння фактично перебувати у вашому домі насправді значно зменшилося, тому що в 2015 році це завжди чудово, щоб інвестувати вечірній відпочинок на свіжому повітрі. Окрім того, що ви можете легко розташуватися на подвір’ї, усі ми заслуговуємо на те, щоб трохи більше побалуватися, пройшовши останні 50 відсотків і рік. Насправді це курортні місця, де ви можете легко відпочити – на матраці на свіжому повітрі.
Окрім того, чи бажаєте ви здійснити стратегію подорожі до найбільших, а також дуже жвавих міських районів Америки, вирушити до блакитних вод Карибського моря чи навіть відвідати савани Кенії, наша команда знайшла зовнішню конфігурацію для кожного виду туриста.