2 найбільш багатолюдний університет у світі

0 Comments
2 найбільш багатолюдний університет у світі

навколо університету

Епістемологічний стрес між дослідниками та коледжами фактично також збільшився через фінансову правду дослідницького дослідження протягом цього часу, оскільки приватні дослідники, організації та коледжі фактично намагалися отримати обмежені джерела. Безумовно, справді були аналогічні конкуренти від розвитку фірмових нових університетів, які фінансувалися через особистих благодійників, а також розроблених, щоб пропонувати повністю безкоштовну освіту та навчання для широкої громадськості,або навіть розроблених через регіональні федеральні органи влади, щоб пропонувати спраглих до знань населення разом із можливістю перейти до звичайних коледжів. Крім того, коли коледжі підтримували абсолютно нові клінічні підприємства, а університети пропонували фундаментальну освіту, а також дозвіл на дослідження, а також остаточні думки, вони, звичайно, не могли взяти джерела, запропоновані особистими благодійниками.

Через завершення дуже ранньої сучасної тривалості структура, а також позиціонування коледжу змінилися таким чином, що є фактично надзвичайно ідентифікованим для сучасних обставин. Аристотель фактично більше не був тиском, пропонуючи епістемологічний, а також методологічний акцент для коледжів, університет а також фактично виникало набагато більш механістичне позиціонування. Упорядковане розміщення богословського розуміння, як правило, було фактично переміщено, а гуманітарні науки в кінцевому підсумку стали компонентом, а також абсолютно нова видимість була фактично початком збереження в будівлі, а також поширення розуміння, яке насправді було спрямоване на зрештою є важливими для розвитку сучасної ситуації .

саме тому це один із найбільш перевантажених університету

Університет Англійської Колумбії

Університет Англійської Колумбії (UBC) – це фактично громадський дослідницький університет разом із кампусами поблизу Ванкувера, а також у Келоуні, Англійська Колумбія. Створений у 1908 році, це фактично найперший університет Англійської Колумбії. Університет входить до 3-х провідних коледжів Канади. Разом із річним бюджетним планом досліджень у розмірі 759 тисяч доларів США UBC фінансує понад 8000 робочих місць на рік.

Школа Ванкувера фактично розташована поряд із земельними фондами університету, розташованими приблизно за 10 кілометрів (6 миль) на захід від центру Ванкувера. UBC фактично є домом для TRIUMF, загальнонаціональної канадської лабораторії біт, а також ядерної фізики, де розміщено найбільший у світі циклотрон. Поряд із принципом поверхні Пітера Уолла для прогресивних досліджень, а також принципом квантової проблеми Стюарта Блуссона, UBC, а також культура Макса Планка спільно розробили початковий принцип Макса Планка в Північних Сполучених Штатах, зосереджуючись на квантових продуктах. Одна з найбільших дослідницьких колекцій у Канаді, колекція UBC нараховує понад 9,9 тисяч одиниць у власних 21 філіях. Школа Okanagan, отримана в 2005 році, знаходиться в Келоуні, Англійська Колумбія.

8 лауреатів Нобелівської премії, 74 історики Родса, 65 олімпійців, які здобули медалі, 10 інших у кожній Академії мистецтв і наук Сполучених Штатів, а також Імперської культури, а також 273 інших щодо Імперської культури Канади фактично були пов’язані з UBC .3 Канадські прем’єр-священики, які складаються з найпершої жінки-глави держави Канади, Кім Кемпбелл, а також нинішнього глави держави, Джастіна Трюдо, насправді були проінформовані в UBC.

Паризький політехнічний інститут

Політехнічний принцип Парижа (французька: Institut polytechnique de Paris) насправді є дослідницьким університетським органом, розташований у Палезо, Франція. До нього входять 5 проектних установ: Télécom Paris, Télécom SudParis, ENSTA Paris, ENSAE ParisTech, а також École Polytechnique.

Поряд з Університетом Париж-Сакле, Політехнічний принцип Парижа належить до роботи Париж-Сакле, яка фактично є науково-інтенсивною науковою школою, а також колекцією компаній, фактично індустріалізованою на плато де Сакле поблизу Парижа. Робота об’єднує ряд проектних установ, а також дослідницькі центри, які належать провідним світовим дослідницьким компаніям у різних областях.

Технічний університет був фактично створений навколо École polytechnique, однієї з найцінніших, а також обережних grandes écoles у Франції. Серед його власних випускників є 3 лауреати Нобелівської премії, один регіональний чемпіон, 3 глави держав Франції, а також численні генеральні директори світового та французького бізнесу університет.